zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Registrace na konferenci Životní prostředí - prostředí pro život byla spuštěna

22.07.2021
Obecné
Registrace na konferenci Životní prostředí - prostředí pro život byla spuštěna

eská informační agentura životního prostředí pořádá ve dnech 16. a 17.9.2021 odbornou konferenci Životní prostředí - prostředí pro život. Konference se uskuteční s podporou Ministerstva životního prostředí a pod záštitou Technologické agentury ČR.

Konference bude věnována prezentaci záměrů a výstupů projektů podpořených z programu Ministerstva životního prostředí na podporu aplikovaného výzkumu, experimentálního vývoje a inovací v oblasti životního prostředí - Prostředí pro život, jehož poskytovatelem a realizátorem je Technologická agentura ČR.

Konference rovněž poskytne prostor problematice udržitelného rozvoje a její odborný obsah bude zaštítěn strategickým dokumentem Zelená dohoda pro Evropu (The European Green Deal), jenž představuje soubor opatření, který by měl evropským občanům a podnikům umožnit plně využívat výhod, které s sebou přináší přechod na udržitelnější, ekologičtější hospodářství.

Na konferenci se můžete registrovat již nyní na tomto odkaze.

Podrobné informace o konferenci naleznete zde.

Pokud máte zájem vystoupit na konferenci s příspěvkem, prohlédněte si podmínky v sekci Informace pro přednášející a kontaktujte nás na konference@cenia.cz.

Těšíme se na setkání s vámi a podnětnou diskusi.

Zdroj: CENIA

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Chystané akce
18
10. 2021
18.10-7.12.2021 - Seminář, školení
ONLINE
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí